SPIS AUTOGRAFÓW

SPIS AUTOGRAFÓW:
PIŁKARZE:

John Van Den Brom

André Schürrle
Mesut Özil
Per Mertesacker
Roman Weidenfeller
Mario Götze
Jürgen Klopp
Grzegorz Krychowiak
Andrzej Strejlau
Jerzy Gorgoń
Adam Musiał
Piotr Reiss
Tony Adams
Arkadiusz Milik
Dariusz Wolny
Zdzisław Kapka
Wesley Snejider
Krzysztof Golonka (freestailer)
Sabrina Delanoy (piłkarka)

Julian Baumgartlinger
Marcel Sabitzer
Robert Almer
Rubin Okote
Martin Harnik
Jakob Jantscher
Sebastian Prödl
György Garics
Markus Suttner
Marc Janko
Marko Arnautović
Aleksandar Dragović
Florian Klein
David Alaba
Marcel Koller
Christian Fuchs
Lukas Hinterseer
Thomas Janeschitz
FC Zürich -karty:
Fredi Iten
Raimond Ponte
Hermann Burgermeister
Franco Di Jorio
Daniel Tarone
Giuseppe Mazzarelli
August Makalakalane
Jerren Nixon
Robert Huber
Jörg Stiel
Patrick Abatangelo
Mark Disler
Roland Widmer
Stanoje Deronijc
Jürg Studer
Roberto Baldassarri
Thomas Ganz
Giuseppe Gambino
Bayer Leverkusen-karty:
Rüdiger Vollborn
Bernd Schuster
Dirk Heinen
Pavel Hapal
Makus Happe
Bayer Monachium-karty:

Alfons Schuhbeck
Rosenborg Ballklub-karty:
Jan Halvor Halvorsen
Bent Skammelsrud
Harald Brattbakk
Arka Gdynia-pocztówka:
Przemysław Stolc
Damian Mosiejko
Paweł Wojowski
Adrian Błąd
Michał Nalepa
Arkadiusz Moczadło
i 9 niezidentyfikowanych
Lech Poznań-pocztówka:
Jasmin Burić
Marcin Robak
Mateusz Lis ?
I 10 niezidentyfikowanych
Pogoń Szczecin-pocztówka:
Hubert Matynia
Nadir Çiftçi
Seiya Kitano
Sebastian Rudol
Mateusz Matras
David Niepsuj
Marcin Listkowski
Robert Obst
Sebastian Kowalczyk
Dawid Kudła
Ricardo Nunes
Jakub Słowik
Cornel Râpă
Jarosław Fojut
Rafał Murawski
Ádám Gyurcsó
Mate Cincadze
Adam Frączczak
Dawid Kort
Spas Delew
Adrian Henger
Kamil Drygas
oprócz jednego
Zagłębie Lubin-pocztówka:
Martin Polaček
Đorđe Čotra
Ałeksandar Todorowski
Jarosław Jach
Kamil Mazek
Krzysztof Janus
Arkadiusz Woźniak
Artur Siemaszko
Konrad Forenc
Martin Nešpor
Łukasz Janoszka
Paweł Żyra
Adrian Rakowski
Filip Starzyński
Filip Jagiełło
Jarosław Kubicki
Adam Buksa
Zbigniew Małkowski
Daniel Dziwniel
Jakub Tosik
Patryk Mucha
Łukasz Piątek
Dominik Hładun
Ľubomír Guldan
Sebastian Madera
Deimantas Petravičius
Ján Vlasko
oprócz 7
GKS Katowice-sezon 2016-2017-kartka:
Sebastian Nowak
Bartłomiej Kalinkowski
Łukasz Zejdler
Sławomir Duda
Adrian Frańczak
Maciej Bębenek
Tomasz Foszmańczyk
Armin Cerimagic
Krzysztof Wołkowicz
Paweł Mandrysz
Andreja Prokić
Kamil Jóźwiak
Grzegorz Goncerz
Mikołaj Lebedyński
Paweł Szołtys
GKS Katowice-sezon 2014-2015-zeszyt:
Antonín Buček
Maciej Wierzbicki
Rafał Dobroliński
Krystian Rudnicki
Mateusz Kamiński
Lukasz Pielorz
Przemysław Pitry
Adrian Jurkowski
Radosław Sylwestrzak
Piotr Petasz
Rafał Pietrzak
Bartosz Sobotka
Alan Czerwiński
Aleksander Januszkiewicz
Povilas Leimonas
Kamil Cholerzyński
Sławomir Duda
Michał Nawrot
Adrian Frańczak
Krzysztof Bodziony
Piotr Ceglarz
Kamil Betkowski
Jarosław Wieczorek
Krzysztof Wołkowicz
Dariusz Zapotoczny
Rafał Kujawa
Grzegorz Goncerz
Paweł Szołtys
Górnik Łęczna-karty
Artur Bożyk
Łukasz Madej
Jakub Grzegorzewski
Grzegorz Skwara
Piotr Leciejewski
GKS Katowice-karty:
Łukasz Pielorz
Filip Bukhardt
Lechia Gdańsk-karty:
Sławomir Peszko
Grzegorz Woitowiak
Miloš Krasić
Damian Podleśny
Flávio Paixão
Martin Kobyliński
Piotr Nowak
Sebastian Mila
Śląsk Wrocław-karty:
Adam Kokoszka
Jacek Kiełb
Mariusz Rumak
Paweł Zieliński
Tomasz Hołota
Piotr Celeban
Peter Grajciar
Andras Gosztonyi
Bence Mervo
Konrad Kaczmarek
Mariusz Pawlec
Thomas Hateley
Marcel Gecov
Thor Tyszczenko
Michał Bartkowiak
Robert Pich
Kamil Dankowski
Ryota Morioka
Krzysztof Ostrowski
Jakub Wrąbel
Kamil Biliński
Mateusz Abramowicz
Górnik Zabrze-karty z Ekstraklasy:
Adam Danch
Armin Cerimagić
Aleksander Ćwiek
Leszek Ojrzyński
Sebastian Steblecki
Górnik Łęczna-plakat:
Piotr Grzelak
Damian Szpak
Łukasz Bogusławski
Grzegorz Bonin
Maciej Szmatiuk
Aleksander Komor
Dariusz Jarecki
Radosław Pruchnik
Sławomir Świeca
Dariusz Mrózek
Grzegorz Piesio
Leandro
Wojciech Małecki
Sergiusz Prusak
Bartosz Śpiączka
Dragomir Vukobratic
Przemysław Pitry
Michał Sieczkarek
Szymon Gierob
Wisła Płock-plakat:
Przemysław Szymiński
Tomislav Bozic
Bartłomiej Sielewski
Damian Byrtek
Arkadiusz Reca
Piotr Mroziński
Cezay Stefańczyk
Jose Kante Martinez
Giorgi Merebashvili
Kamil Sylwestrzak
Damian Piotrowski
Sergiej Krivets
Dimitar Iliev
Klaudiusz Kurek
Seweryn Kiełbin
Bartosz Kaniecki
Mateusz Kryczka
Dominik Furman
Piotr Wlazło
Krystian Popiela
Vitali Hemeha
Emil Drozdowicz
Maksymilan Rogalski
Paweł Nowacki
Andrzej Kryształowicz
Maciej Bagrowski
Marcin Kaczmarek
Sławomir Rafałowicz
Piotr Soczewka
Marcin kowalski
Dominik Kun
Patryk Stępiński
Raków Częstochowa-plakat:
MASKOTKI KLUBOWE:

Gieksik Katowic
PIŁKARZE RĘCZNI:
TENISIŚCI:

Jo-Wilfried Tsonga
Pauline Parmentier
Tímea Babos
Viktorija Golubic
Alicja Rosolska
Miyu Katō
Eri Hozumi
Alizé Cornet
Kirsten Flipkens
Kristýna Plíšková
Angeique Kerber
SIATKARZE:

Marcin Możdżonek
Nikola Grbiċ
Dawid Murek
Małgorzata Glinka
Raul Lozano
Stephan Antiga
Wilfredo Leon
Piotr Gruszka
Paweł Zagumny
Giba
Grzegorz Fijałek (plażowy)
Lotos Trefl Gdańsk 2014/2015-plakat:
Falaschi Marco
Stępień Przemysław
Krzysztof Wierzbowski
Sławomir Stolc
Mika Mateusz
Schwarz Sebastian
Sławomir Zemlik
M'Baye Moustapha
Artur Ratajczak
Wojciech Grzyb
Bartosz Gawryszewski
Murphy Troy
Damian Schulz
Piotr Gacek
Mateusz Czunkiewicz
Anastasi Andrea x2
Atom Trefl Sopot-karty:
Maret Balkestein-Grothuses
Danica Radenkovic
Katarzyna Zaroślińska
Anna Miros
Ivana Djerisilo
Magdalenka Damaske
Agata Durajczyk
Klaudia Kulig
Justyna Łukasik
Klaudia Kaczorowska
Zuzanna Efimienko
Anna Kaczmarski
Maja Tokarska
Brittnee Cooper
Impel Wrocław-plakat:
Joanna Kaczor
Katarzyna Skowrońska - Dolata
Lenka Dürr
Agata Sawicka
Magda Stasiak
Andrea Kossanyiova
Karolina Piśla
Barbara Cembrzyńska
Kristin Hildebrand
Aleksandra Sochacka
Carolina Costagrande
Milena Radecka
Magdalena Gryka
Monika Ptak
Agnieszka Kąkolewska
Aleksandra Sikorska
bez 2
SPORTOWCY ZIMOWI:

Tomasz Sikora-biathonista
Krystyna Guzik-biathlonistka
Edward Wrona-specjalista od nart
Heidi Biebl-narciarka alpejska
Christoph Nosig-narciarz alpejski
Peter Fill-narciarz alpejski
Justyna Kowalska-biegaczka narciarska
PŁYWACY:

BOKSERZY:

Niki Adler
LEKKOATLECI:

Stephen Redgrave-wioślarz 

Robert Mateusiak-badmingtonista

Hagen Pohle-biegacz
SKOCZOWIE NARCIARSCY:

Leon Wood
Luca Egloff
GOLFIŚCI:
Bernhard Langer
KOLARZE:

Czesław Lang
Peter Sagan
Hennie Kuper
KIEROWCY:

Martin Kaczmarski
Tomasz Gryc
Jakub Przygoński
Jakub Giermsziak
Mikka Kalio
Tomasz Gollob
HOKEIŚCI:
Ziga Jeglic
Wojciech Wolski
Piotr Sarnik
Marek Zukal
Michal Fikrt

Waltin Mats
Honegger Doug
Altson Januszkiewicz
Žiga Jeglič
Mariusz Czerkawski
HC VERVA LITVINOV:
Lukas Horak
Victor Hubl
Karel Kubat
Petr Chaloupka
Martin Kokes
Robert Reichel
Rostislav Martynek
Frantisek Lukes
Michael Petrasek
Reprezentacja Słoweni
POLITYCY:

Marian Kowalski
Yves Leterme
Marine Le Pen
Albert II Grimandy
Jarosław Wieczorek
Marcin Krupa
Lech ,,Bolek'' Wałęsa
AKTORZY:

Gérard Depardieu
Jean Reno
Andrzej Seweryn

Beata Wyrąbkiewicz
Katarzyna Tarsińska-Badura
Wojciech Dmochowski
Tomasz Błasik
Michał Filipiak
Rafał Szałjako
Ziarno:
Józef Mika
Maksymilian Balerowski
Basia Witam
Feluś Faustyna
ks.Mariusz Karbowski
Oliwier Ostojski
Bp.Antoni Długosz
Lidia Lasota
Policjantki i Policjanci:
Mariusz Węgłowski
Magdalena Malcharek
PISARZE:

Marek Szołtysek-,,Biblia Ślązoka''
Piotr Semka-,,Lewy Czerwcowy''
Roman Czejarek-,,Kochane Lato z Radiem''
Grzegorz Górny-,,Świadkowie Tajemnicy''
DUCHOWNI:

Prymas Czech Dominik Duka
Kard.Henryk Gulbinowicz
Kard.Kazimierz Nycz
Kard.Rainer Woeli
Abp.Hans-Joseph Becker
Abp.Stanislaus Zore
Abp.Wiktor Skworc
Abp.Marek Jędraszewski
Abp.Damian Zimoń
Abp.Jean-Claude Hollerich
Abp.Jan Graubner
Bp.Markus Buchel
Bp..Michael Scheridan

Bp.Klaus Kung
Bp.Denis Brennan
Bp.Charles Morerod

Bp.Luc Crepy
Bp.Stefan Secka
Bp.Tomas Galis
Bp.Pierre Farine
Bp.Alain de Raemy
Bp.James Patrick Powers
Bp.Wieslaw Spiewak
Bp.Denis Theurillat
Bp.Felix Gmur
Bp.Jan Vokal
Bp.Norbert Trelle
Bp.Franz-Joseph Ovebeck
Bp.Tadeusz Lityński
Bp.Pascal Roland
Bp.Ludger Schepers
Bp.Wilhelm Zimmermann
Bp.Stephan Ackermann
Eparcha Kurt Burnette
O.Jerzy Tomziński

Ks.Piotr Kędziora
Ks.Zygmunt Klose
Ks.Cezariusz Wala
Ks.Beat Grogli
Ks.Józef Nowaczyk
brat Alois Loser

RYCERZE KOLUMBA:
Witold Zmysłowski
MUZYCY:

Ś.P.Wojciech Kilar
Rafał Blechacz
Paweł Kukiz-także polityk
Natalia Lesz
Dariusz Malejonek
Arkadiusz Zbozień
Adam Szewczyk
Sztoss
PRZODKOWIE:
Anna Pawlikowska-prawnuczka Henryka Sienkiewicza
Krzysztof Jarczewski oraz Joanna Onyszkiewicz-prawnukowie Józefa Piłsudzkiego
GWARDZIŚCI SZWAJCARSCY:
Christof Eberle
BOHATERZY:
Aleksander Tarnawski
Ś.P.Janusz Brochwicz Lewiński
Henryk Chmielewski
Włodzimierz Dusiewicz
Jan Grudniewski
ILUZJONIŚCI:
Tomasz Kabis
KUCHARZE:
Paul Bocuse
Wojciech Modest Amaro
MALARZE:
Krystian Wodniok
KOMENTATORZY/REPORTERZY:

Piotr Sacha
Gabi Szulik
Adam Śliwa
Krzysztof Ziemiec
PODRÓŻNICY:
Marek Kamiński
Jan Mela
Stefan Czerniecki
FOTOGRAFII:
Henryk Przondziono
KSIĄŻKI Z AUTOGRAFAMI:
Piotr Kudlik na ,,Od Karambolla do Poola''
Tomasz Sakiewicz ,,Testament I Rzeczpospolitej
Ryszard Kulczycki na ,,Tenis Stołowy w Polsce 1919-1989''
Kazimierz Górski na ,,Sekrety Trenera Górskiego''
Tomasz Terlikowski na ,,Prawo do Życia''
Ś.P.kard.Józef Glemp na ,,Wszystko postawiłem na Maryję''
Leszek Żukowski na ,,Flossenburg przewodnik (i nie tylko)
AUTOGRAFY NA PAMIĄTKACH:
Dariusz Wolny na proporcu
Mateusz Kuchta na rękawicach bramkarskich
Ks.Zygmunt Klose na płycie PIT-y z ,,Gościa Niedzielnego''
Źaneta Glanc na akredytacji
Czesław Lang i Michał Kwiatkowski na czapce ,,Nutella''
Robert Mateusiak na koszulce
LEGENDA
bez/oprócz (np.1)-ci sportowcy oprócz w tym przypadku jednego z nich tzn.nie mam autografu jednego z nich.
|-|-kolor czerwony-autografy bardzo dla mnie ważne
|-|-kolor niebieski-dodatki

2 komentarze: