niedziela, 7 lutego 2016

#100-ROBERT LEWANDOWSKI-NAJCENNIEJSZY AUTOGRAF

Cześć,
na początku napiszę co ja zrobiłem, a potem napiszę jak można zdobyć autografy wszystkich zawodników z Bayernu Monachium.Ja wysłałem do nich 5 euro i list z prośbą o autografy.A dostałem karty wszystkich zawodników z nadrukowanymi autografami, 1 oryginalny autograf Roberta Lewandowskiego  i karteczkę na której było napisane co trzeba zrobić żeby zdobyć autografy całej drużyny po niemiecku i po angielsku.możecie zjechać na dół i przeczytać tę karteczkę.odniósł mój blog aż 2 sukcesy a ja 1 rocznicę.Pierwszy to jest komentowanie, skomentowaliście wszystkie autografy od 50 do 99 więc 49, a pierwszy komentarz zamieściła Aleksandra Mróz a było to 4 stycznia tego roku.Drugim sukcesem jest 100 autograf.Mój osobisty:Przypada dzisiaj rocznica, bo 6 miesięcy temu 7 Września 2015 r. zdobyłem moje pierwsze autografy, a były to autografy Beaty Szydło i Jarosława Kaczyńskiego.Proszę napiszcie w komentarzach czy chcecie żebym opublikował wszystkie autografy które wysłał Bayern i czy mam je zaliczać do numerków i czy chcecie żebym w następnej notatce przetłumaczył karteczkę.
EDIT
Autograf dodaję do autografów najcenniejszych, to znaczy takich które są dla mnie jeszcze cenniejsze niż wymarzone.Wcześniej autograf był wymarzony.

Robert Lewandowski (ur. 21 sierpnia 1988 w Warszawie) – polski piłkarz występujący na pozycji napastnika w Bayernie Monachium oraz w reprezentacji Polski, której jest kapitanem[2]. Członek Klubu Wybitnego Reprezentanta[3]. Uczestnik finałów Mistrzostw Europy 2012.
Jest wychowankiem Varsovii Warszawa. W swojej karierze reprezentował także barwy Delty Warszawa, rezerw Legii Warszawa, Znicza Pruszków, Lecha Poznań oraz Borussii Dortmund.

JAK ZDOBYŁEM?-FC BAYERN MUNCHEN AUTOGRAPHS P.O. BOX 90 02 22 81504 MUNCHEN GERMANY
Z DEDYKACJĄ?-NIE
WYMARZONY?-TAK
ORYGINALNY?-TAK

11 komentarzy: