wtorek, 9 lutego 2016

#102-105-REPREZENTACJA AUSTRII W PIŁCE NOŻNEJ#1

Cześć,
To jest 50 post, więc też mała rocznica, 50 post i 102 autograf , więc na 1 post przypada minimalnie ponad 2 autografy.Przejdźmy teraz do niesamowitych autografów. Dzisiaj pokażę Wam autografy które nie są opublikowane na żadnym Polskim blogu, a po długim przekopywaniu internetu znalazłem je tylko na jednym zagranicznym bogu tutaj jest link http://iconii.com/user/simonsautographs/2377022723/page/5 dostałem identyczne karty, a po upewnieniu się że przestali wysyłać piszę ten post.Pisałem do bardzo wielu reprezentacji prawie wszystkich i tylko jedna mi odpowiedziała, ale teraz przestała wysyłać.Autografy zdobyłem w Październiku 2015 roku.Dostałem autografy wszystkich zawodników, trenera i pomocnika trenera.Teraz opublikuję autografy pierwszego i drugiego trenera jak i pierwszego i drugiego bramkarza.Jeszcze na 5 notatek rozłożę te autografy.Dlatego zapraszam na częste odwiedzanie mojego bloga.
P.S.To nie są nadruki, lecz jak wyraźnie widać to jest ręczne pismo.

Reprezentacja Austrii w piłce nożnej – narodowy zespół piłkarski Austrii. Od 1902 roku reprezentuje Austrię w międzynarodowych rozgrywkach piłkarskich.Austriacki Związek Piłki Nożnej (Österreichischer Fußball-Bund – ÖFB, do 1926 Österreichischer Fußball-Verband – ÖFV) – ogólnokrajowy związek sportowy (stowarzyszenie), działający na terenie Austrii, posiadający osobowość prawną, będący jedynym prawnym reprezentantem austriackiej piłki nożnej.

Thomas Janeschitz (ur. 22 czerwca 1966 w Wiedniu) – austriacki piłkarz grający na pozycji napastnika i trener piłkarski.Obecnie jest asystentem trenera w reprezentacji Austrii.


Marcel Koller (ur. 11 listopada 1960 roku w Zurychu) – szwajcarski piłkarz, występujący na pozycji pomocnika, i trener piłkarski.Obecnie jest trenerem reprezentacji Austrii.

Robert Almer (ur. 20 marca 1984 w Bruck an der Mur) – piłkarz austriacki grający na pozycji bramkarza. Mierzy 194 cm wzrostu, waży 88 kg. Od 2014 roku jest zawodnikiem klubu Hannover 96.Jest drugim bramkarzem reprezentacji Austrii

Heinz Lindner (ur. 17 lipca 1990 w Linzu) – piłkarz austriacki grający na pozycji bramkarza. Jest wychowankiem klubu Austria Wiedeń.Jest głównym bramkarzem reprezentacji Austrii
 JAK ZDOBYŁEM?-NIEAKTUALNE
Z DEDYKACJĄ?-NIE
WYMARZONE?-MARCELA KOLLERA I DAVIDA ALABY
ORYGINALNE?-CO DZIWNE, TAK

16 komentarzy:

 1. Gratulacje :) Zapraszam do mnie: http://grafkamil.blogspot.com/2016/02/8-matej-toth.html

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratki ;) zapraszam na wywiad :)
  http://skokinarciarskie98.blogspot.com/2016/02/wywiad-z-sabirzhanem-muminovem-czyli.html

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje ;)
  Nowy post: http://autografymarty2000.blogspot.com/2016/02/littlemooonster96.html#comment-form

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajny blog !Ja startuje ze swoim
  http://meandsportstars.blogspot.com/
  Umieściłem Twój blog w ulubionych , może rewanż?

  Pozdrawiam i wypchanej skrzynki życzę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki, dodałem już Twój blog w polecanych.

   Usuń